Haber Detayı
28 Temmuz 2018 - Cumartesi 19:07
 
Bedelli Askerlikte MV. Özçelik ve Uğur’un Girişimleri Sonuç Verdi
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Bedelli Askerliğin Burdur İlinde yapılması yapmış oldukları girişimler ile ilgili açıklamada bulundular
Yaşam Haberi
Bedelli Askerlikte MV. Özçelik ve Uğur’un Girişimleri Sonuç Verdi

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Bedelli Askerliğin Burdur İlinde yapılması yapmış oldukları girişimler ile ilgili açıklamada bulundular. 

Bedelli Askerliğin Burdur İlinde yapılması ile ilgili bir açıklamada bulunan Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Bedelli askerlerin 21 günlük temel eğitimi alacakları birlikler arasında Burdur İlimizinde olması İçin Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar, Milli Savunma Bakan Yardımcımız Şuay Alpay, Milli Savunma Komisyonu Başkanımız İsmet Yılmaz, AK Parti Grup Başkan Vekillerimiz ve Milli Savunma Bakanlığı Müsteşar Vekilimiz ile görüşmeler gerçekleştirerek, İlimizin alt yapısının uygun olduğunu belirttik. Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde hazırlanan taslak listede İlimizinde birlikleri de açıklandı. Bedelli askerliğin İlimizde yapılması için görüşmelerimize devam edeceğiz. ” dediler. 

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, yaptığı açıklamada “ Bedelli askerliğin İlimizde yapılması için Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte gerekli görüşmeleri gerçekleştirmiştik. Yapmış olduğumuz görüşmelerde Şehrimizin bu yapıya uygun olduğu, geçmiş dönemden esnafımızın tecrübeli olduğunu dile getirdik. Açıklanan taslak listede İlimizinde olması yapmış olduğumuz görüşmelerin olumlu olduğu yöndedir. Yine İlimizde bedelli askerliğin yapılması İçin görüşmelerimize devam edeceğiz. ” dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Bedelli, Askerlikte, MV., Özçelik, ve, Uğur’un, Girişimleri, Sonuç, Verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı