Haber Detayı
27 Aralık 2013 - Cuma 13:01
 
TÜTÜNCܒDEN SPOR YAPAN KADINLARA ZİYARET
BAŞKAN TÜTÜNCܒDEN SPOR YAPAN KADINLARA ZİYARET
Kültür Haberi
TÜTÜNCܒDEN SPOR YAPAN KADINLARA ZİYARET

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy ile Kepez Spor Salonu’nda pilates, aerobik ve step yaparak, güne sporla başlayan kadınları ziyaret edip, sohbet etti. 
Kepezli kadınların güne sporla başladıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepezli kadınlar uzmanlar ve diyetisyenler eşliğinde çeşitli sağlık programlarına katılarak, sağlıklı yaşama merhaba diyorlar” dedi.
Antrenör Burcu Sergün ise step, aerobik ve plates derslerine katılan kadınların egzersizler ile hem kilo verdiklerini hem de sağlıklı bir vücuda kavuşup sosyalleştiklerini belirtti.
Kepezli kadınlar; Duraliler İlkokulu, Prof. Dr. Tuğgeneral Cevdet Demirkol-Ayhan Demirkol Kız Meslek Lisesi spor salonları, Varsak İlkokulu, Beşkonak İlkokulu, Mimar Sinan İlkokulu ve Yıldırım Beyazıt İlkokulu’nda bulunan çadır tarzı spor salonları ile Kepez Belediyesi Spor Salonu ve Zafer Mahallesi’nde bulunan Cumartesi Pazarı’nda her gün 09.00-12.30 saatleri arasında uzman antrenörler eşliğinde spor yapabiliyor.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BAŞKAN, TÜTÜNCܒDEN, SPOR, YAPAN, KADINLARA, ZİYARET
Yorumlar
Haber Yazılımı