BAŞKAN ERDOĞAN ‘FAHİŞ FİYATLA MÜCADELEMİZ SÜRECEK’
Haber
04 Ekim 2021 - Pazartesi 09:12
 
BAŞKAN ERDOĞAN ‘FAHİŞ FİYATLA MÜCADELEMİZ SÜRECEK’
BAŞKAN ERDOĞAN ‘FAHİŞ FİYATLA MÜCADELEMİZ SÜRECEK’
Gündem Haberi
BAŞKAN ERDOĞAN ‘FAHİŞ FİYATLA MÜCADELEMİZ SÜRECEK’

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı'daki Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasından alışveriş yaptı.

 

Tarım Kredi Kooperatifince Kısıklı'da açılan satış mağazasına uğrayıp alışveriş yapan Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar eşlik etti.

Ürünleri inceleyip market arabasına koyan Başkan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar, mağazadaki vatandaşlarla sohbet etti. Burada yaklaşık yarım saat kalan Erdoğan, ödemesini nakit yaptıktan sonra marketten ayrıldı.

 

 

"BİN YENİ MARKET AÇACAK VE PİYASAYI BALANSE EDECEĞİZ"

Çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun.

Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik.

Bunları süratle çoğaltacağız. Ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat buradan yaptığım alışverişle bunu gördüm ve bundan dolayı da mutluyum" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ERDOĞAN, ‘FAHİŞ, FİYATLA, MÜCADELEMİZ, SÜRECEK’,
Yorumlar
özkayalar iletişim
Haber Yazılımı