Haber Detayı
11 Mayıs 2020 - Pazartesi 13:21
 
Başkan Ercengiz Tuhafiyeciler'e tıbbi tedbir desteğinde bulundu.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, halk pazarlarında tezgah açmaya hazırlanan tuhafiyeciler e tıbbi tedbir desteğinde bulundu.
Sağlık Haberi
Başkan Ercengiz Tuhafiyeciler'e tıbbi tedbir desteğinde bulundu.

Koronavirüsü Covid-19 tehlikesi süresince vatandaşların sağlığı için alınan tedbirler hafifletilmeye başlandı. Yaklaşan bayram öncesi halk pazarlarında tezgah açmaya hazırlanan tuhafiye esnaflarına yine Başkan Ercengiz’den destek geldi. Terzi ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Osman Yalvaç   Başkan Ercengiz’den tuhafiyeci esnafları için tedarik edilecek maskeleri teslim aldı.

 

Halk pazarlarında tezgahlarını açacak olan tuhafiye esnaflarına maske ve kişisel tedbir desteği veren Başkan Ercengiz, “ Salgınla mücadelemizi başarılı bir şekilde sürdürdük. Daha dikkati olup salgının bitirilmesi adına halkımıza ve esnafımıza tedbir amaçlı her türlü desteği sürdürmeye devam edeceğiz.  Yaklaşan bayram öncesi ,tedbirlerin biraz daha rahatlatılması neticesinde  semt pazarlarımızda pazarcı esnaflarımızın yanı sıra, tuhafiyeci esnaflarımızın da artık pazarlar da satış yapabileceği  bakanlık genelgesi ile bizlere ulaştı. Özellikle Salı günleri halk pazarımız yoğunluk arz eden bir alan. Terzi ve Konfeksiyoncular Odası Başkanımızı davet ederek ,kendilerine maske ihtiyacı konusunda katkı sağladık. Salgının yayılmaması için de tedbirlerimize devam edeceğiz.” Dedi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Ercengiz, Tuhafiyeciler'e, tıbbi, tedbir, desteğinde, bulundu., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı