Haber Detayı
12 Nisan 2017 - Çarşamba 16:02
 
Başkan Ercengiz Muhtarları Dinledi
Belediye Başkanı Ercengiz Muhtarları Dinledi
Gündem Haberi
Başkan Ercengiz Muhtarları Dinledi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, mahalle muhtarlarıyla toplantıda buluştu.

Burdur Belediyesi Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcıları Ali Say, Serdar Başgül ve Hasan Duygulu ile birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Görev süresinin 3 yılını tamamladıklarını belirten Başkan Ercengiz, “3 yıldır muhtarlarımızla birlikte güzel bir çalışmaya imza attık. 35 mahallemizin var. Mahallelerimiz arasında asla ayrım yapmıyoruz. Bizim için siyasi öncelik yok, sosyal statü ayrımı yok. Mahallelerimizin talepleri ve ihtiyaçlarına göre var gücümüzle çalışıyoruz. Yaptığımız işte her kuruşun hesabını vermeye hazırız. Burdur Belediyesinin kaynaklarını en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Mümkün olduğunca vatandaşımızın yanında olmaya özen gösteriyorum. Vatandaşlarımızın taleplerini sizlere ulaştırmasını, sizlerin de bizlere talepleri ulaştırmasını istiyoruz. Sonuçta sorunlara taleplere birlikte çözüm arayacağız. İçme suyu isale hattı ve depo için ihale yapıldı ve yer teslimini yaptık. İçme suyu sorununu çözüyoruz. Arıtma Tesisi ile ilgili biz çalışmamızı tamamladık. En kısa zamanda ihale yapılarak yer teslimini yapacağız. Burdur’un en temel 2 sorununu çözmüş olacağız. Burdur’un birçok mahallesini tehdit eden o kötü kokudan da kurtaracağız.” dedi.

Başkan Ercengiz’in konuşmasının ardından mahalle muhtarları mahallelerinin eksiklerini ve belediyeden taleplerini iletti.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Başkan, Ercengiz, Muhtarları, Dinledi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Başkan Ercengiz Muhtarları Dinledi
Başkan Ercengiz Muhtarları Dinledi
Yorumlar
Haber Yazılımı