Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 13:43
 
BAŞKAN ERCENGİZ’LE HALK GÜNÜ DEVAM EDİYOR
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in, Cumartesi günleri başlattığı Halk Günü yoğun katılımlarla devam ediyor.
Gündem Haberi
BAŞKAN ERCENGİZ’LE HALK GÜNÜ DEVAM EDİYOR

Her hafta Cumartesi günü 10:00-15:00 saatleri arasında Başkanlık Makamında devam eden Halk Günü ile vatandaşlarla tek tek görüşerek, sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Başkan Ercengiz, bugün gerçekleşen toplantıda da 42 kişiyle bire bir görüşerek taleplerini dinledi.

 

Başkan Ercengiz “Hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bir gün değil her gün vatandaşlarımızı birebir dinlemeye çalışıyor, gelen istek ve taleplerine göre ilgili birim müdürlerimle çözüm odaklı çalışıyoruz. Sosyal Belediyecilik faaliyetlerimizde en önemli çözüm noktası hemşerilerimizle olan birebir buluşmalarımız. Bundan dolayı bu Halk Günü bizim için çok önemli’’ dedi.

 

Halk Günü için Başkan Ercengiz ile görüşmeye gelen vatandaşlar, belediye çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdiler. Başkan Ercengiz’in, Burdur’un çehresini değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar, “Biz belediye başkanımıza güveniyoruz. Şehirde çok güzel çalışmalar yaptı. Özellikle mahallelerin sorunlarını çözüyor. Biz inanıyoruz gelecekte Burdur çok daha güzel olacak” diye duygularını dile getirdi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör: Kezban Çevik
Etiketler: BAŞKAN, ERCENGİZ’LE, HALK, GÜNÜ, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı