Haber Detayı
17 Mart 2014 - Pazartesi 12:09
 
BAŞDEĞİRMEN, AKIN’I YATIRIMA DAVET ETTİ
ISPARTA ŞEHİR HASTANESİNİN YAPIMINI ÜSTLENEN AKFEN HOLDİNG’İN YÖNETİM KURULU BAŞKANI HAMDİ AKIN, ISPARTA TİCARET VE SANAYİ ODASINI ZİYARET ETTİ
Ekonomi Haberi
BAŞDEĞİRMEN, AKIN’I YATIRIMA DAVET ETTİ

 Isparta Şehir Hastanesi’nin yapımını üstlenen Akfen Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ve yönetim kurulu ve meclis üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, işadamı Akın, şirketler gurubu olarak Isparta’yı önemsediklerini söyledi.
ITSO Başkanı Başdeğirmen ile Isparta’nın ekonomik durumu ve yatırımlarla ilgili sohbet eden Akın, şirketinin faaliyetlerini anlattı. 
Başdeğirmen de, Türkiye’nin ve dünyanın önemli şirketleri arasında yer alan TAV Havalimanları ve AKFEN Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın’ı Isparta’ya farklı yatırımlar yapmaya davet etti. Başdeğirmen, şöyle konuştu: “Isparta adına çok önemli bir projeyi üstlendiniz, başarılı olacağınıza inancımız sonsuz. Sizin gibi işadamlarımızı önemsiyoruz ve başarı hikayelerini üyelerimizle paylaşmanızı istiyoruz. Isparta olarak yatırımlara açık bir iliz, yeni yatırım planlarınızda Isparta’yı göz önünde bulundurmanızı isteriz. Önümüzdeki günlerde sizleri burada tekrar misafir ederek üyelerimizle buluşturmak isteriz.” 
TAV Havalimanları ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın da, davetinden dolayı Başdeğirmen’e teşekkür ederek şunları söyledi: “Isparta bizim için çok önemli ve çok güzel bir şehir, Isparta ile ekonomik anlamda her zaman çalışmak isteriz. Tekrar Isparta’ya geldiğimizde bu konuları daha detaylı konuşmak ve yapılabilecek çalışmaları sizle değerlendirmek isterim. Bundan sonra sık sık birlikte olacağız. Üyelerinizle de buluşmaktan memnuniyet duyarım.“ 

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: , ISPARTA, ŞEHİR, HASTANESİNİN, YAPIMINI, ÜSTLENEN, AKFEN, HOLDİNG’İN, YÖNETİM,
Yorumlar
Haber Yazılımı