Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 11:47
 
Ak Parti İl Teşkilatı, “ÇİVİ ÇAKMADAN SİPARİŞ ÖDÜL”
Ak Parti İl Teşkilatı, Burdur Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde hak kazandığı ‘Korumada Süreklilik Ödülü’ne ilişkin açıklama yaptı.
Gündem Haberi
Ak Parti İl Teşkilatı, “ÇİVİ ÇAKMADAN SİPARİŞ ÖDÜL”

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada;

“Geçtiğimiz günlerde Burdur Belediyesi kent merkezi ile kırsal kent çeperlerini, kent yaşamını destekleyecek rekreasyonel işlevler aracılığıyla birleştirmesi ve geçmişte yapılmış koruma çalışmalarını tamamlayıcı nitelikteki “Eski Belediye Caddesi ve Yeşilyurt-Deveci Sokakları Sağlıklaştırma Projesi” Tarihi Kentler Birliği tarafından KORUMADA SÜREKLİLİK ÖDÜLÜNE hak kazandı haberi ile kamuoyuna Burdur Belediyesince paylaşıldı.

 

Bizlerde AK Parti teşkilatı olarak gerçekten CHP Belediyesi yaklaşık 6 yıl boyunca ESKİ BELEDİYE CADDESİ ve YEŞİLYURT ile DEVECİ SOKAKLARIN korumada süreklilik adına bir hizmet olup olmadığını yerinde görmek İçin hafta sonu oradaki esnafı ve oturan vatandaşlarımızı ziyaret ederek  gezdik. Gördük ki alt yapısı, kilit parke döşemesi ve Şehir kulübü restorasyonu AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ döneminde yapılmış ve 6 yıl boyunca sağlıklaştırma ve restorasyona hiç dokunulmamış. Esnafımız CHP Belediyesi tarafından bir çivi dahi çakılmadı diye bizlere aktardı. Hatta Aylarca dilinden düşürmediği Şehir Kulübü kaderine terk edilmiş ve kapalı halde bulduk. Vatandaşlar içkili yer olarak ilan edilen ESKİ BELEDİYE CADDESİNDEN ’de çok şikayet etti ve bir an önce içkili yerden kaldırılmasını talep ettiler.

 

RİCA ÜZERİNE ÇİVİ ÇAKMADAN ÖDÜL

Anlaşılan Tarihi Kentler Birliği Yerinde inceleme yapmadan ve vatandaş ile görüşmeden belediye başkanını ricası üzerine AK Parti belediyeciliğin döneminde hazırlanan projelere dayanarak ödül vermiş. Maalesef Lafla ve yalan ile hizmet belediyeciliği üzerinden prim yapmaya çalışmak CHP Belediyeciliğine yakışan bir oyundur.

 

AK Parti teşkilatları olarak LAF CAMBAZLIĞI ile vatandaşlarımıza yanlış aktarılan bilgilerin takipçisi olarak doğruları anlatmaya devam edeceğiz.” İfadeleri yer aldı.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Ak, Parti, İl, Teşkilatı,, “ÇİVİ, ÇAKMADAN, SİPARİŞ, ÖDÜL”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ak Parti İl Teşkilatı, “ÇİVİ ÇAKMADAN SİPARİŞ ÖDÜL”
Ak Parti İl Teşkilatı, “ÇİVİ ÇAKMADAN SİPARİŞ ÖDÜL”
Ak Parti İl Teşkilatı, “ÇİVİ ÇAKMADAN SİPARİŞ ÖDÜL”
Yorumlar
Haber Yazılımı