Haber Detayı
06 Mart 2018 - Salı 13:50
 
AK Parti’den “6 Mart TIR Garajına” Tepki
Gündem Haberi
AK Parti’den “6 Mart TIR Garajına” Tepki

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, “Bizler AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak şunu belirtmeliyiz ki, bugün itibariyle Atatürk’ümüzün Burdur’a gelişinin 88’inci Yıldönümünde Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, bu projesini de diğer seçim vaatlerinde belirttiği projeleri gibi yapamamıştır ve sınıfta kalmıştır” dedi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in 2014 yerel seçim vaatleri arasında yer alan Çatalpınar Projesini işaret ederek, basın açıklamasında bulundu. Çatalpınar Kavşağında düzenlenen basın açıklamasına AK parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in seçim vaatlerini yerine getirmediğini vurgulayan Başkan Akbıyık, “30 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimler öncesi halkımızın karşısına çıkan Belediye Başkanı  Sayın Ali Orkun Ercengiz, şu anda bulunduğumuz alan ile ilgili Seçim Beyannamesinde göreve geldikleri anda, yapacaklarını vadettikleri hizmetlerden olan‘ Ercengiz Çalışır Burdur Kazanır’  mantığıyla, Burdur kent kimliğini 6 Mart Kent Meydanı ile misafirlerine gösterecek. Dayatılan değil, paylaşılan proje anlayışıyla, Eski Otogar özel proje alanının bir bölümünde Büyük Burdur Oteli’nin de yer alacağı, sergi ve konferans salonlarıyla meydan halkımızın sosyal buluşma merkezi olacak. Burdur’u simgeleyen yeni bir kent meydanını Burdur’a kazandıracağız” diyerek 4 yıllık sürede ne yazık ki bu yalanlarla halkımızı kandırmıştır.  Ancak, bizler AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak şunu da belirtmeliyiz ki, bugün itibariyle Atatürk’ümüzün Burdur’a gelişinin 88’inci yıldönümünde Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz,  bu projesini de diğer seçim vaatlerinde belirttiği diğer projeleri gibi yapamamıştır ve sınıfta kalmıştır.  Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz şunu başarmıştır ki, 6 Mart Kent Meydanı projesi çok büyük bir başarı örneği olarak bugün de gördüğümüz şekli ile 6 Mart Tır ve Kamyon Garajı olarak faaliyet vermeye başlamıştır. Bizler burada Burdur’umuz için önem ifade eden 6 Mart günü hep birlikte tır ve kamyon garajımızın açılışını yapmak üzere toplanmış bulunmaktayız. Yeni tır ve kamyon garajımız Burdur’umuza ve Özellikle Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e hayırlı olsun.  Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile Burdur’da 4 yıllık süre içerisinde yapılamayan projeleri ve hizmetleri yakinen takip ettiğimizi belirtir, bundan sonra da halkımızın menfaatleri doğrultusunda açıklamalar yapılmaya AK Parti Teşkilatı olarak devam edilecektir. Tüm hemşerilerimizi ve siz saygıdeğer basın mensuplarını saygılarımızla selamlıyoruz” açıklamasında bulundu

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti’den, “6, Mart, TIR, Garajına”, Tepki,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti’den “6 Mart TIR Garajına” Tepki
AK Parti’den “6 Mart TIR Garajına” Tepki
AK Parti’den “6 Mart TIR Garajına” Tepki
Yorumlar
Haber Yazılımı