Haber Detayı
20 Nisan 2015 - Pazartesi 11:34
 
AK PARTİ’DE HEDEF 3’TE ÜÇ
Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur örgütü düzenlediği kahvaltılı basın toplantısıyla milletvekili adaylarını ve yönetim kurulunu tanıttı.
Siyaset Haberi
AK PARTİ’DE HEDEF 3’TE ÜÇ

Grand Özeren Otel  SPA’daki  toplantıda konuşan İl Başkanı Ömer Bütüner, 2015 genel seçimlerinde hedeflerinin üçte üç milletvekili çıkarmak olduğunu söyledi. Bütüner; her geçen günü bir seçim günü kabul ettiklerini, seçime kadar günlük 20 saat çalışma, 4 saat uyku sistemiyle çalışacaklarını söyleyip, “MHP, 0’ın üstüne 3 koyacak, CHP, 1’in üstüne 2 koyacak, biz ise 2’nin üstüne 1 koyacağız. Diğerlerinin hedefi imkansız ama bizimkisi sadece zor. İmkansızı başarmak mümkün değil ama zoru başarmak zaman alır” dedi.

Milletvekili adayı Kamil Özcan, hayvancılıkla ilgili Türkiye’de çok önemli işler yaptıklarını ve AK Parti’nin de bunu görmezden gelmeyerek kendisini parlamentoda temsil etmek için milletvekili adayı olarak belirlediğini vurguladı. Kamil Özcan, milletvekili sıralamasında birinci veya üçüncü sıranın önemli olmadığını, seçilip seçilmemesinin de önemli olmayıp, önemli olan konunun kendisinin milletvekili adayı olarak değerlendirilmesi olduğunu belirtti. Bu inancını kaybetmediğini ekleyen Özcan, milletvekili adayı olur olmaz çalışmalara başladığını kaydetti.

Milletvekili adayı İbrahim Ekici ise vatandaşa gitmekten çekinmediklerini, diğer partiler gibi karalama içerisine girmediklerini ifade edip, sandıktan çıkacak sonuca şimdiye kadar saygı duydukları gibi bundan sonra da saygı duyacaklarını, lakin milletin oy kullanırken 3-0, 2-1, 1-1 milletvekilinin Burdur’a ne gibi faydasının olacağını düşünmesi gerektiğini vurguladı.

Reşat Petek de, Burdurlu olduğunu, Burdur’da yıllarca kaldığını önemle vurgulayarak, milletvekili adaylığının açıklanmasının ertesi günü Burdur’a gelerek köy- köy ilçe ilçe seçim çalışmalarına başladığını belitti. Petek, AK Parti olarak demokrasiyi vesayetten kurtardıklarını ve koalisyon dönemlerinin Türkiye’nin ekmeğinin küçüldüğü dönemler olduğunu belirtti. Petek, yaptığı uzun konuşmasında genel siyasi konulara değindi. 

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: AK, PARTİ’DE, HEDEF, 3’TE, ÜÇ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK PARTİ’DE HEDEF 3’TE ÜÇ
AK PARTİ’DE HEDEF 3’TE ÜÇ
Yorumlar
Haber Yazılımı