Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 14:46
 
AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi
AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi
Gündem Haberi
AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi

Burdur Kemer İlçesi Akpınar Yaylasında İl Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

 

Divan Başkanlığını İl Teşkilat Başkanı Turan Yurduşen’in yaptığı İl Danışma Meclisi Toplantısının açılış konuşmasında ‘’Dava adamları şunu çok iyi bilirler ki; aslı olan davadır. Dava büyüktür. Ve onun büyüklüğü karşısında bizim adımızın, sanımızın, unvanlarımızın, mevkilerimizin hiçbir önemi yoktur. Dahası, davası olmak, çoğu zaman bir şeylere sahip olmaktan ziyade, bir şeylerden feragat etmeye tekabül eder. Büyük davalar büyük adamlarla yürür. Büyük davalar, fedakâr ruhlu, ahlaklı, erdemli insanların omuzlarında kemale ulaşır’’ dedi.

 

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi toplantıda yaptığı konuşmasında ‘’ Bizlere bugün Akpınar Yaylamızda bu güzel ortamı sağlayan Kemer İlçe Başkanım İsmail Yılmaz ve Kemer İlçe Başkanımız İsmail Özay‘a teşekkürlerimi sunuyorum. Bugün İlçelerimizin tamamında gerçekleştirdiğimiz İlçe Danışma Meclisimizi, İl Danışma Meclisimiz ile sonlandırıyoruz. Danışma Meclisleri çok önemli. Çünkü Teşkilat mensuplarının bilgilenmesini ve teşkilatımızın birbiriyle kaynaşmasını sağlıyor. İl ve İlçe Teşkilat içi iletişimimiz çok güzel bir noktada. Mahallelerden ilçeye, ilçelerden İle oradan da merkeze ulaşan bir ilişkimiz var. Danışma meclisi toplantılarımızda tüm meseleler görüşülüp çözülme imkanına sahip oluyor. Bu iletişim ve samimiyetimizin artarak devam etmesini diliyorum’’ dedi.

 

AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur toplantıda yaptığı konuşmasında “Öncelikle toplantımızın bu güzel yaylamızda düzenlenmesinde emeği geçen başta Kemer Belediye Başkanımız İsmail Özay, Kemer İlçe Başkanımız İsmail Yılmaz ve İlçe teşkilatımıza teşekkür ederim. İlçe danışma meclisi toplantılarımızın ardından bugün burada il danışma meclisi toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Burada alacağımız kararların ilimiz, İlçelerimiz ve Ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” Memleket İşi Gönül İşi” düsturu ile çıktığımız 31 Mart yerel seçimlerini geride bıraktık. Önümüzdeki süreçte de Belediye Başkanlarımız, İl, İlçe Teşkilat Başkanlarımız ve Üyelerimiz ile birlikte yol yürümeye devam edecek, ilimize, ilçelerimize yapılacak olan bütün projelerin destekçisi ve takipçisi olacağız. Seçimlere en hazır parti AK Partidir. Biz bu şuur ile davamıza sımsıkı bağlıyız. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, AK Partimizin misyon ve vizyonu doğrultusunda gece gündüz çalışmaya devam edecek, Türkiye gemisinde delik, Türkiye kalesinde gedik açmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle birlikteliğimizin simgesi olan bu güzel toplantımıza katılan yol arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

 

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik toplantıda yaptığı konuşmasında; ‘’Bugün burada organize edilen il danışma meclisi toplantımızın ülkemiz, milletimiz, ilimiz ve teşkilatlarımız için hayırlara vesile olmasını dilerim. İl Danışma Meclisi programının hazırlanmasında emeği geçen Başta il Başkanım Volkan Mengi ve yönetim üyelerine, Ev sahipliği yapan Kemer Belediye Başkanımız İsmail Özay ve ekibine şükranlarımı sunar ilçelerinden beldelerinden buraya kadar gelen ve bu eşsiz güzel kemer akyaylasın da bizlerle beraber olan siz değerli teşkilat mensuplarımı kadın kolları, gençlik kolları, ana kademe , ilçe teşkilatlarımı, Belediye Başkanlarımı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Partimiz Kurulduğu günden bu yana AK Parti Hükümetlerince ilimize, ilçelerimize, belde ve köylerimize birçok hizmetler yapıldı ve yapılmaya devam edecek. Bu hizmetler yapılırken milletten gücünü alan partimiz ve cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2023 hedeflerine ulaşmak için canla başla çalışmalarımıza hep beraber devam edeceğiz. 2023 yılında yapılacak seçimlere kadar her düzeyde kapsamlı çalışmalarımızı siz teşkilatlarımızla yapmaya devam edeceğiz. Milletimizin karşısına kurulduğu günkü heyecanıyla ve tecrübe ile daha güçlü bir AK Parti teşkilatları ile çıkacağız. Kurulduğu günden bugüne kadar Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve bu teşkilatlarda görev alan dava arkadaşlarımız ülkemiz milletimiz için çalışmıştır. İhtirasları, hırsları veya kifayetsizlikleri yüzünden yollarını kaybedenleri bir kenara bırakarak bu kutlu yolumuza hep beraber devam edeceğiz köyümüzde beldemizde ilçemizde şehrimizde AK Partimize Cumhurbaşkanımıza gönül veren her bir kardeşimize mutlaka ulaşarak sürekli irtibat içinde olacağız’’ dedi.

 

Burdur Kemer İlçesi Akpınar Yaylasında gerçekleşen toplantıya AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, Önceki Dönem AK Parti Burdur Milletvekili Mehmet Alp, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık,  İlçe Belediye Başkanları, AK Parti İlçe Başkanları, Önceki Dönemlerde AK Parti Burdur Teşkilatlarında önceki dönemlerde görev yapmış İl Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları, Belediye Başkanları ile İl, Merkez İlçe,  Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi, Belediye Meclisi Üyeleri  katılım sağladı.

 

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: AK, Parti, Burdur, İl, Danışma, Meclisi, Toplantısı, gerçekleştirdi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi
AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi
AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi
AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirdi
Yorumlar
Haber Yazılımı