Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 21:16
 
AK Parti Burdur’a yatırım için tam kadro Ankara’da
AK Parti Burdur’a yatırım için tam kadro Ankara’da
Gündem Haberi
AK Parti Burdur’a yatırım için tam kadro Ankara’da

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’nin organize ettiği ve Burdur’un Eniştesi AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ile Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur’un da katıldığı, İl Genel Meclisi Başkanı ve AK Partili İlçe Belediye Başkanlarının hazırladıkları projeleri Ankara’da AK Parti Genel Merkezinde görüştüler. 

 

“PROJELERİMİZİ TAKDİM ETTİK”

 

Gönül Belediyeciliği kapsamında Burdur’a hizmet için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “AK Parti İl Başkanlığı olarak yerel seçim çalışmalarımızda ziyaret ettiğimiz yerlerde Belediye Başkanlarımızın projelerinin takibini sürdüreceğimizin sözünü vermiştik. Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’la birlikte almış olduğumuz randevu sonrasında Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’la Belediye Başkanlarımızın ve İl Genel Meclisi Başkanımızın hazırlamış olduğu projelerle ilgili görüşmeler gerçekleştirdik. Her ilçemiz tek tek projeleri ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Sayın Genel Başkanvekilimizin ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Burdur’umuz için gönül belediyeciliği kapsamında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yerel seçimlerde Belediye Başkanlarımızın söz verdiği projelerin kazandırılmasını için görüşmelerimiz devam edecek” açıklamasında bulundu. 

 

“BELEDİYE BAŞKANLARIMIZIN PROJELERİNE HER ZAMAN DESTEKÇİYİZ”

 

Belediye Başkanlarının yatırım ve hizmetlerine her zaman katkıda bulunmaya çalıştıklarını belirten AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur; “Yerel seçimler sonrasında ilçe ziyaretlerimizi ve belediye başkanlarımızı ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Belediye Başkanlarımızın gerek Ankara’ya gelerek bildirdikleri gerekse bizlerin ziyaretlerinde ilettikleri projeleri ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İl Başkanımızla birlikte Genel Başkan vekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a Belediyelerimizin taleplerini, İl Genel Başkanımız aracılığı ile İl Özel İdaremizin taleplerini iletmek üzere randevu talebinde bulunmuştuk. Genel Başkanvekilimizle tek tek ilçelerimizin taleplerini görüşme gerçekleştirdik. Daha önce Çevre ve Şehircilik Bakanımızla yine hep birlikte gerçekleştirdiğimiz toplantı sonrasında Belediyelerimizin talepleri ile ilgili gelişmeler olmuştu. Bu toplantımızda verimli bir şekilde gerçekleşti. Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’ Burdur’umuzun tamamına hakim olmakla birlikte, Burdur’umuzu çok yakından bilen bir kişi. Burdur’umuza ve İlçelerimize bugüne kadar vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz.” dediler. 

 

“İL GENEL MECLİSİ BAŞKANINDAN VE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN TEŞEKKÜR” 

 

İl Genel Meclisi ve Belediyelerin projeleri ile ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten İl Genel Meclisi Başkanı ve Belediye Başkanları “ İl Başkanımızın öncülüğünde Milletvekillerimizle birlikte Genel Başkanvekilimiz Sn. Numan Kurtulmuş’u makamında ziyaret ederek projelerimizi takdim ettik. İl Başkanımız ve Milletvekillerimizin her zaman tüm taleplerimizle ilgili desteklerini göstermekteler. Şimdi de İlimizi yakından tanıyan Genel Başkanvekilimizle bir görüşme gerçekleştirdik. Destek ve katkılarından dolayı Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a, İl Başkanımız Volkan Mengi’ye, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’a ilçelerimiz adına teşekkür ederiz.” Şeklinde açıklamada bulundular.

 

AK Parti Genel Merkezinde gerçekleşen toplantıya AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, Altınyayla Belediye Başkanı  Ahmet Serttaş, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş İl Başkan Yardımcıları Turan Yurduşen ve Kaya Çelik katılım sağladı.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: AK, Parti, Burdur’a, yatırım, için, tam, kadro, Ankara’da,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti Burdur’a yatırım için tam kadro Ankara’da
Yorumlar
Haber Yazılımı