Haber Detayı
26 Aralık 2019 - Perşembe 09:27
 
2020'de aynı sorunlarla karşılaşmamak için toplandılar
Isparta Orman Bölge Müdürlüğü Bucak İşletmesinde Kooperatif Başkanlarıyla Toplantı Yapıldı.
Kültür Haberi
2020'de aynı sorunlarla karşılaşmamak için toplandılar

 

           ​Isparta Orman Bölge Müdürlüğü Bucak Orman İşletme Müdürlüğünde Üretim faaliyetlerinde hizmet gören Kooperatif Başkanlarıyla toplantı yapıldı.

 

           Kooperatif Başkanlarıyla 2019 yılında üretim faaliyetlerinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, mesleki yeterlilik belgesi, dikili satış, vahidi fiyat hesaplamaları konularında karşılıklı değerlendirme yapılarak 2020 yılında aynı sorunlarla karşılaşmamak için takip edilecek yöntemler belirlendi.

 

          Bölge Müdürü Refik Ulusoy, toplantıda yaptığı konuşmada;

         Üretim çalışmalarının, Bölge Müdürlüğü faaliyetleri içinde en çok zaman ve emek harcanılan alan olduğu, üretim İşlerinin yürütülmesi esnasında iş planlaması yapılması ve güvenlik kurallarına dikkat edilmesinin önemi, birim alanda kaliteli  emval üreterek en yüksek geliri elde etmenin gerekliliği, ormanlarımızı bakımlı hale getirmek için üretim faaliyetlerinde kooperatifçiliğin avantajlarına dikkat çekti. Yapılan başarılı çalışmalarda emeği geçen tüm Kooperatif Başkanları ve çalışma ekiplerine teşekkür ederek 2020 yılında da sağlıklı, huzurlu, başarılı, kazasız ve belasız çalışmalar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2020'de, aynı, sorunlarla, karşılaşmamak, için, toplandılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı